wtorek, 29 września 2015

Czy dzieci mają coś czego brakuje dorosłym ludziom?

Dzieci są beztroskie. Nie muszą się praktycznie niczym przejmować, nie mają jakiś poważnych problemów, oczywiście jakieś problemy mają, każdy z nas je ma. Lecz różnica między tymi problemami jest taka, że dorośli muszą się martwić wieloma ważnymi sprawami, a nie tym, że nie dostali kolejnej lepszej, nowszej zabawki.

Dzieci mówią o wszystkim wprost, są szczere, natomiast dorośli, coraz częściej kłamią.
 Dorośli zdradzają, mają tajemnice- dzieci nikogo nie zdradzają i mówią prawdę. 
Dzieci mają większa wyobraźnię, potrafią sami sobie stworzyć swój własny świat i to co zobaczą na swój sposób zinterpretować.

Dzięki Nim świat jest o wiele weselszy, to dzięki nim się śmiejemy, to one zazwyczaj sprawiają, że potrafimy płakać ze szczęścia.

Uwielbiam małe dzieci, nie ważne czy mają one rok , dwa lata czy pięć. Jeśli mogę z Nimi przebywać jest to dla mnie coś wspaniałego.

A Wy lubicie małe dzieci, czy raczej za Nimi nie przepadacie?

5 komentarzy:

 1. Nice pictures!

  Dear, would you like to follow each other? Let me know and I follow you back)

  http://www.blueberriesblog.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubie dzieci :D
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bardzo lubię dzieci, czasami mi się już instynkt macierzyński włącza :D Zapraszam do mnie, jesli podoba Ci sie moj blog, zaobserwuj - odwdzięczę sie :) twoimioczami.blogspot.com - nowy post wraz z KONKURSEM - zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja osobiście nienawidze malych dzieci :( strasznie działaja mi na naerwy... Może w w przyszlosci to sie zmieni :). Bardzo fajny post, śliczne zdęcia, obserwuje twojego bloga :D
  Zapraszam do mnie:
  http://nikasstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Małe dzieci hmm...to kwestia interesująca ;) Zapewne większość z nas woli swoje dzieci zamiast tych dla nas niczym spokrewnionych ;) I wtedy też się zmienia punkt widzenia :) Fajny post! :) Pozdrowionka :*

  www.sandina.pl

  OdpowiedzUsuń